Balyajlı Saç Renkleri ve Modelleri

sarı balyajlı saç renkleri, balyajlı saç modelleri 2012, kahve balyajlı saç renkleri, balyajlı saç rengi

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte saçlarda sarı tonlar hakim olmaya başladı bile. Kadınlar genellikle yaz aylarında saçlarını daha açık tonlarda ya da daha renkli kullanmayı tercih ederler. Balyaj da saçları renklendirmek için çok kullanılan bir yöntemdir. Balyajlı saçlarda genellikle iki ton kullanılır. Saçın baz rengi ve üstlerde kullanılan daha açık bir ton. Önceleri balyaj sadece sarı renk ile uygulanıyordu fakat artık kahverengiden kızıla kadar bir çok renkte balyaj görmek mümkün. Balyaj fırça ile sürülen ürünlerle yapılan gölgelendirme ve renklendirme işlemidir. Röfle ile balyaj çok karıştırılmaktadır. Röfle saçın bütününe, balyaj ise saç uçlarına tutamlar halinde yapılan renklendirme işlemidir.. Gölge işleminin modernleştirilmiş, çizgi çizgi oluşunun engellenmiş halidir.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri başlıklı makalemizde En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri, en çok yapılan saç modelleri ve en çok yapılan saçlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Balyajlı Saç Renkleri ve Modelleri makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Daha fazla balyajlı saç rengi, Balyajlı Saç Renkleri, kahve balyajlı saç renkleri
krepe balyaj modeli
Balyajlı Saç Renkleri

sarı balyajlı saç renkleri, balyajlı saç modelleri 2012, kahve balyajlı saç renkleri, balyajlı saç rengi Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte saçlarda...

Kapat