Koyu kestane saç rengi ister misiniz ?

Koyu kahve saç renkleri ve modelleri

Koyu kestane yada kestane saç rengi genel olarak ten renginize göre kolay adapte olabilen ve uyum sağlayabilen renk grubundandır. Bu saç rengine geçmeli miyim ? diye düşünenlere bir kaç tüyo verelim. Koyukestane saç renkleri ve tonlarını kullanmak cesaret işi değildir. Yani her halukarda geçilebilir. Yanlız unutmamak gerekir ki bu saç renkleri güzel görünümünün yanında sıradanlık katacaktır size.

Koyu Kestane Saç Rengi

 Kestane Saç Rengi Tonları

Bu saç renginin Açık kestane, az açık kestane, küllü kestane koyu kestane ve kızıl kestane olmak üzere çok sayıda renk tonları vardır. Bizim size tavsiyemiz ise Koyu kahve kestane saç rengi tonları kullanmanın yönünde olacaktır.

Özellikle bunun yanı sıra açık kestane saç rengininde çok fazla beğenildiğini ve kullanıldığını söylememiz gerekir. En iyi saç rengi uygulamasını saç bakım uzmanı yada kuaförlerinizle görüşerek karara bağlayın. Unutmayın ki kızlar ten renginize uygun bir renk seçmelisiniz.


 

 

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Saç Kesim Modelleri burada kızlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Koyu kestane saç rengi ister misiniz ? makalesi Ana Sayfa, Saç Modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
gülben ergen
Gülben Ergen Saç Kesim Modelleri burada kızlar

Gülben Ergen'in saç renkleri, kesimleri ve stillerine bayılıyorum. Bu aralar boşanma davası ve Ajdar'ın Şah Damarım isimli parçası ile gündemde....

Kapat