Loreal Dore Küllü Kumral Açık Küllü Kumral saç renkleri

Küllü kumral loreal dore

Bu yukarıda saydığımız iki marma boya rengini kullanarak küllü kumral saç rengini kullanan kadınlar memnun olduklarını söylüyorlarlar. Yine bu renkleri kullanan kadınların en fazlatercih ettiği rengin açık küllü kumral olduğunu söylememiz gerekiyor.

Normal küllü kumral olan renk biraz koyu olduğu ve sonradan dönüşlerde sorun yaşanmaması adına açık küllü kumral renk tercih edilmelidir. Onun haricinde şunuda unutmayın sevgili hanımlar, açık kumral gibi birn renk uygularsanız güneşte vs açılacağından dolayı bunuda unutmayın.

Hemen yukarıda gördüğünüz renk açık kumral arkadaşlarım. Ona göre bir karar verirsiniz. Sitemizde Koleston 7.1 küllü boyaya kullan bir misafirimiz bu rengi hiç tavsiye etmemiş. Bir hafta sonra saçlarının üzerinde yeşillenme olmuş. Siz iyisi mi açık küllü kumral tercih edin kızlar. Yeşillenmeyin sonra :)

Bir önceki yazımız olan Saç Renkleri Kataloğu ( Neva Color Neva Kozmetik ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Loreal Dore Küllü Kumral Açık Küllü Kumral saç renkleri makalesi Ana Sayfa, Saç Renkleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Loreal Dore Küllü Kumral Açık Küllü Kumral saç renkleri” için 1 yorum

  1. drya diyor ki:

    merhaba acaba 7. resimdeki saç rengini öğrenebilirmiyim??

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Taçlı Uzun Abiye Saç Modeli
Abiye Saç Modelleri

2012 Abiye saç modelleri saç örnekleri ve stilleri Yakın zamanda bir düğün yada bir toplantı var sizler üzerinize cuk oturan...

Kapat