Ters Üçgen Yüz şekli saç kesimi modelleri

Ters Üçgen yüze saç şekli modelleri kadın

Ters Üçgen yüz saç kesim modelleri kadın

Daha önceki Yüz Şekline göre saç kesimi hakkında bilgiler konumuzda sizlere saç kesimine girmeden önce yüz tipinizi bulmanız gerektiğinin öneminden bahsetmiştik. Şimdi yüz tipiniz ters Üçgen Yüz Şekli olduğuna göre sizlere bu tipe uygun kesim ve saç modellerini sunmak istiyoruz.

Ters Üçgen Yüze Sahiplerin Saç Modeli
Surat yapısıda tamamen değişiklik yapılabilen bir yüz şeklidir.Bu tipdeki yüze modern kesimler yapılabilir.Makyaj içinde en uygun yüz şeklidir ayrıca.Yüz şeklinizi değiştirmeden görünüşünüze güçlülük katmak istiyorsanızsaçınızın yanlarını ve ensenelerini kısa kestirip saçınızın üst kısmına hacim vererek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz.Ama daha dengeli ve yumuşak bir şekil kullanmak istiyorsanız ensede başlayan hacim ve yukarılara doğru azalan kabartılar kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üçgen yüz şekli saç modelleri başlıklı makalemizde saç kesim modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Ters Üçgen Yüz şekli saç kesimi modelleri makalesi Ana Sayfa, Yüz Şekilleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Üçgen yüz saç modelleri
Üçgen yüz şekli saç modelleri

Üçgen yüze saç şekli modelleri kadın Daha önceki Yüz Şekline göre saç kesimi hakkında bilgiler konumuzda sizlere saç kesimine girmeden...

Kapat